Comunicado à imprensa

14/03/2018

 WKROCZ W MAJU W ZAKAZANY ŚWIETLISTY KRĄG WRAZ Z NAJNOWSZYM ROZSZERZENIEM GRY KARCIANEJ POKÉMON

​​​​​​​Pokémon Company International ogłosiła dzisiaj datę brytyjskiej premiery Sun & Moon—Forbidden Light,najnowszego rozszerzenia gry karcianej Pokémon, na 4 maja 2018.  

Londyn—14 marca 2018— Pokémon Company International ogłosiła dzisiaj datę brytyjskiej premiery Sun & Moon—Forbidden Light,najnowszego rozszerzenia gry karcianej Pokémon, na 4 maja 2018.
 
W oparciu o narrację Sun & Moon—Ultra Prism, to najnowsze rozszerzenie pokazuje tajemne moce Necrozmy, który przeobraził się z Legendarnego Pokémona w nowe świetliste wcielenie i występuje obecnie jako Ultra Necrozma-GX. Zwabione tym nowym światłem pozostałe Pokémony, w tym Lucario-GX, Greninja-GX, Zygarde-GX, Yveltal-GX, Volcanion Prism Star oraz Arceus Prism Star, muszą zadecydować czy je powitać, czy zacząć zwalczać.
 
RozszerzenieSun & Moon—Forbidden Light będzie zawierało:

 • Ponad 130 kart, w tym:
  • 5 nowych kart Prism Star
  • 8 Pokémon-GX
  • 6 Ultra Beasts
  • 15 kart Trainer
  • 2 karty Special Energy
 
 • Każdy zestaw Booster będzie zawierał:
  • 10 kart wybranych z rozszerzenia, w tym co najmniej 1 rzadką i dodatkowo podstawową kartę Energii

 
Aby skorzystać z możliwości wypróbowania Sun & Moon—Forbidden Light przed datą premiery, wybierz się na jedne z rozlicznych przedpremierowych rozgrywek, odbywających się w różnych częściach kraju od 21–29 kwietnia 2018. Najbliższy punkt sprzedaży detalicznej znajdziesz na pokemon.co.uk/locator.
 
Więcej informacji dotyczących Pokémon TCG: serii Sun & Moon oraz innych produktów znajduje się na stronie www.pokemon.co.uk/TCG.
 
###
 
Informacje na temat Pokémon
Pokémon Company International jest spółką zależną japońskiego Pokémon Company i zarządza  działaniami firmy poza obszarem Azji. Odpowiada za zarządzanie marką, licencjonowanie, marketing, Pokémon Trading Card Game, za animowane seriale telewizyjne, domową rozrywkę oraz prowadzenie oficjalnej strony internetowej Pokémon. Firma Pokémon powstała w Japonii w 1996 roku i jest obecnie jedną z najpopularniejszych na świecie marek w sektorze rozrywki dla dzieci. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.pokemon.co.uk.
 
 

As suas transferências

Tamanho total da transferência: